Jeżeli podczas stosunku mężczyzna dojdzie w czasie trzech do pięciu minut, można mówić o przedwczesnym wytrysku. Wówczas warto poszukać rozwiązania problemu, aby poprawić jakość współżycia.

Zbyt krótko…

Nie można się oszukiwać, że trzyminutowy seks będzie satysfakcjonujący dla ukochanej kobiety. Jednocześnie trzeba pamiętać, że w niektórych sytuacjach krótki czas zbliżenia – szczególnie jeżeli taka sytuacja występuje bardzo sporadycznie – wcale nie musi oznaczać problemu. W końcu każdemu może się zdarzyć gorszy dzień.

Problem z wytryskiem

Powtarzający się problem z przedwczesnym wytryskiem nie powinien być bagatelizowany. O ile można zrozumieć, że młody mężczyzna, który dopiero poznaje swoje ciało i poznaje kobiety podczas kilku pierwszych zbliżeń, nie jest w stanie zaplanować nad wytryskiem, takie sytuacje nie powinny się powtarzać u dojrzałego mężczyzny, który od wielu lat regularnie uprawia seks. Problem może również wpływać na samoocenę mężczyzny, więc jego wyeliminowanie przełoży się nie tylko na większą radość z seksu, ale również na lepszą samoocenę.

Szukaj rozwiązania

Obecnie można znaleźć wiele ćwiczeń, które mężczyzna wykonywać samodzielnie lub wspólnie z ukochaną kobietą, aby zmniejszyć wrażliwość penisa na bodźce, a co za tym idzie wydłużyć stosunek. Dostępne są również specjalne preparaty, które pomogą wydłużyć seks. Prostym i skutecznym sposobem na to, aby móc dłużej kochać się z kobietą, może okazać się zwykła masturbacja, szczególnie jeżeli będzie się ją praktykowało bezpośrednio przed odbyciem stosunku. Problemem może być jednak to, czy mężczyzna będzie miał ochotę na drugi orgazm w krótkim okresie. Warto więc zaopatrzyć się w Kamagrę i mieć w zanadrzu ten skuteczny preparat na erekcję.